Wyślij wiadomość Zadzwoń

Oferujemy pracę nad projektami wizualizacji 3D

Nasz cel to rozwój

W pracy nad projektami dla klientów z całego świata korzystamy z supernowoczesnych komputerów i oprogramowania, które zmienia oblicze wizualizacji 3D. Stworzona przez nas aplikacja to nie tylko niezwykłe doświadczenie dla klientów, ale i skuteczne narzędzie sprzedażowe. Nie lubimy stać w miejscu i codziennie poszerzamy granice tego, co jest możliwe dzięki technologii – dla naszych klientów i ich klientów, a także nas samych.

triangle
Odyssey

Co potrafi Odyssey?

Zobacz, jakie zastosowanie znalazły nasze aplikacje w różnych branżach.

big-eye.svg

Dla nieruchomości

Prezentuj i sprzedawaj inwestycje jeszcze przed ukończeniem ich budowy. Stworzymy realistyczną i interaktywną wizualizację Twoich budynków, które klientom wyobrazić ich nowy dom lub biuro.

time.svg

Dla marketingu

Zainteresuj klientów marką i ofertą swojej firmy za pomocą aplikacji VR, interaktywnych katalogów inwestycji, klikalnych banerów i realistycznych wizualizacji.

big-head.svg

Do rekonstrukcji

Przenieś swoich klientów do nieistniejącyh miast lub budowli. Razem stworzymy realizstyczną wizualizację tego co już nie istnieje, ale wraca do życia na ekranie stołu komputera i tabletu.

Nie boimy się wyzwań

Aplikacja Homer została stworzona z myślą o wymagających, nowatorskich projektach. Opowiedz nam o swoich.

Skontaktuj sie z nami

Aplikacja stworzona z myślą
o sprzedaży nieruchomości

Group 1656.svg

Możliwość rozwoju

Naszym celem jest rozwój – nie tylko naszych
klientów, ale i nas samych. Wszyscy członkowie
naszej załogi mogą liczyć na ciekawe, rozwijające
projekty, szkolenia branżowe i materiały
e-learingowe.

Group 1651.svg

Specjalistyczny sprzęt

Prawdziwym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Do pracy nad wymagającymi projektami 3D używamy wyłącznie najsilniejszych maszyn. Nasze komputery to prawdziwa gratka zarówno dla profesjonalisty, jak i zapalonego fana technologii.

Group 1652.svg

Wsparcie mentora

Wierzymy w siłę współpracy i wspieramy się na każdym etapie pracy nad projektem. Każdemu nowemu pracownikowi przydzielamy mentora
– osobę, od której może się uczyć, ale też zaprzyjaźnić i zapoznać z atmosferą w firmie.

marker-full.svg

Najnowsze technologie

Nie tylko nasze komputery zasługują na uwagę. Do pracy nad interaktywnymi aplikacji i wizualizacjami 3D wykorzystujemy najnowocześniejsze, wyspecjalizowane oprogramowanie.

Group 1654.svg

Świetna atmosfera

W naszym studio krawat nie będzie Ci potrzebny. Nie przestrzegamy dress code’u i dbamy o najlepszą atmosferę podczas pracy. Jesteśmy prawdziwą załogą – zarówno w pracy, jak i poza nią.

Kawa i przekąski

Energii dostarcza nam kawa, a sił – przekąski. Żadnej z tych rzeczy nie brakuje w naszym studio. Do dyspozycji członków załogi Odyssey są pyszne kanapki i profesjonalny ekspres do kawy.

Kogo szukamy?

Wrocław, pełen wymiar godzin, stacjonarnie, B2B;

Jako grafik 3D, będziesz modelować/odtwarzać budynki i ich otoczenie w celu prezentowania ich  na naszych makietach interaktywnych 3D tworzonych dla branży deweloperskiej.

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie w dziedzinie architektury
  • Doskonałe rozumienie projektów architektonicznych oraz zagospodarowania terenu
  • Doskonała znajomość programów 3D tj. 3D Max lub Blender
  • Ustawianie scen w Unreal Engine 5
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i troska o szczegóły
  • Wysoka motywacja do rozwoju kompetencji
  • Mile widziane doświadczenie w branży architektonicznej lub budowlanej i portfolio prac związanych z renderowaniem architektury lub wnętrz w postaci plików 3D

Zakres obowiązków

  • Modelowanie budynków na bazie dokumentacji architektonicznej 2D oraz modeli 3D
  • Modelowanie PZT wraz z uzupełnianiem dostarczonych przez klientów wytycznych o projekty zieleni
  • Modelowanie otoczenia inwestycji w promieniu kilkunastu kilometrów z użyciem naszych technologii i materiałów dodatkowych
  • Modelowanie wnętrz w programach do projektowania 3D
  • Kreatywne wykorzystanie i uzupełnianie biblioteki zasobów 3D

Oferujemy

  • Wysoki komfort pracy na nowoczesnym sprzęcie i oprogramowaniu
  • Wygodne miejsce w świetnie położonym biurze we Wrocławiu
  • Praca z wysoko wyspecjalizowanym, dynamicznym i miłym zespołem
  • Wynagrodzenie od 6 000 netto dla grafików z doświadczeniem w architekturze
  • Program stażowy dla początkujących
  • 24 dni płatnej niedyspozycji

Zapraszamy!

Prosimy o składanie aplikacji w formie CV i portfolio (w dowolnej formie: linki, załączniki, zdjęcia, rysunki) emailowo na adres jobs@odysseycrew.com z tematem Grafik 3D

Podejmiesz wyzwanie?

Członkowie naszej załogi to prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach. Pracujemy przy wymagających projektach
i chętnie dzielimy się wiedzą. Dołącz do nas i sprawdź,
jak wiele możesz osiągnąć.