Rozwiązania

Gogle VR

HTC Vive

Aktualnie najbardziej zaawansowany zestaw do wyświetlania wirtualnej rzeczywistości. Dzięki wykorzystaniu sensorów, które umieszczamy w pomieszczeniu pozwala na swobodne poruszanie się w wirtualnym środowisku.

Oculus Rift

Od niego rozpoczęła się rewolucja. Zestaw Oculus Rift działa we współpracy z komputerami PC. Umożliwia wyświetlanie zaawansowanych środowisk wirtualnych zapewniając wysoką jakość i duże pole widzenia.

Samsung Gear VR

Najlepszy mobilny zestaw do wirtualnej rzeczywistości. Okulary do wyświetlania obrazu wykorzystują umieszczony w nich smartfon Samsunga. Dzięki temu, to rozwiązanie jest niezastąpione przy potrzebie mobilnego wykorzystywania technologii wirtualnej.

Interakcja

Leap motion

Jedyne takie urządzenie, które zamienia nasze ręce na kontrolery i przenosi je do wirtualnego środowiska. Sprawia to, że interakcja z otoczeniem jest maksymalnie intuicyjna i naturalna.

Kinect

Obecnie jest to najbardziej niezawodny sensor do śledzenia ciała. Idealne rozwiązanie do stworzenia naszego avatara w wirtualnej rzeczywistości.

Kontrolery HTC

Dzięki technologii "latarni" (room-scale) kontrolery są bardzo precyzyjnie przenoszone do wirtualnej przestrzeni. Dają nam możliwość interakcji ze znajdującymi się w niej elementami.

Projektowanie

Unreal Engine

Silnik 3D, który umożliwia projektowanie fotorealistycznych obiektów, postaci i miejsc. Użytkownik wprowadzony do świata stworzonego w tym silniku będzie miał niezwykłe wrażenie realizmu.

Lidar (fotogrametria)

Jedna z najnowocześniejszych technik przeniesienia świata rzeczywistego do wirtualnej przestrzeni. Urządzenia typu Lidar laserowo skanują obiekty z bardzo wysoką dokładnością.

Własne rozwiązania

Czasami projekty wymagają stworzenia nietypowych rozwiązań sprzętowych. Nasi pracownicy mają doświadczenie w łączeniu silnika do gier UE4 z np mikro kontrolerami czy dodatkowymi sensorami, które mają zwiększyć komfort przebywania w wirtualnej rzeczywistości.