APM Development – Osiedle Ludwinów

Opis

Jeden z dwóch projektów, który przygotowaliśmy dla APM Development.

Jest to jednocześnie nasz debiut na terenie Warszawy. Aplikacja sprzedażowa HOMER wykonana dla tej inwestycji w naszych poprzednich projektach znajduje analogię w inwestycji kaliskiej. Jest to osiedle domków jednorodzinnych, częściowo powtarzalnych. W przeciwieństwie do FB Antczak – Kalisz, wymodelowaliśmy tutaj również najbliższe otoczenie w granicach kilkudziesięciu metrów od granic planu zagospodarowania przestrzennego (PZT).

Podobnie jak w przypadku kaliskim, nieodzownym elementem naszych „małych makiet” staje się interaktywna mapa szerszej okolicy. W przypadku małych makiet punkty POI przechodzą z trójwymiarowej przestrzeni na dwuwymiarową mapę okolicy. Zabieg ten nie odbieraja nic z ich funkcjonalności, a nawet poprawia ich przejrzystość i funkcję użytkową.

Do aplikacji HOMER przygotowanej pod tą inwestycję załączamy również VR, który na tym etapie rozwoju naszych projektów osiągnął już jakość wizualną i poziom funkcjonalności zdecydowanie bezkonkurencyjne  w Polsce.

Informacje podstawowe

Klient: APM Development

Inwestycja: Osiedle Ludwinów

Adres: ul. Gawota, Warszawa

Lokalizacja inwestycji

Technologie

Interaktywna makieta 3D

Nasza aplikacja jest dostosowana do urządzeń typu tablet oraz stoły interaktywne działające na systemie Windows 10. Tworzone narzędzie jest zoptymalizowane pod zwykłe komputery biurowe.

Samsung Gear VR

Najlepszy mobilny zestaw do wirtualnej rzeczywistości. Okulary do wyświetlania obrazu wykorzystują umieszczony w nich smartfon Samsunga. Dzięki temu, to rozwiązanie jest niezastąpione przy potrzebie mobilnego wykorzystywania technologii wirtualnej.

Unreal Engine

Silnik 3D, który umożliwia projektowanie fotorealistycznych obiektów, postaci i miejsc. Użytkownik wprowadzony do świata stworzonego w tym silniku będzie miał niezwykłe wrażenie realizmu.

Zdjęcia