APM Development – Apartamenty Nowe Bemowo

Opis

Interaktywna makieta 3D inwestycji i wirtualna rzeczywistość w jednym.

Druga realizacja dla APM Development, to część większego założenia urbanistycznego w Warszawie. Składa się ona z zespołu bloków mieszkalnych, stawianych w niezabudowanym wcześniej miejscu. Poza odtworzeniem nieistniejącego, bezpośredniego otoczenia inwestycji, stanęliśmy przed trudnym zadaniem przedstawienia w atrakcyjny wizualnie sposób przestrzeni parkingowej znajdującej się od południowej strony, bezpośrednio przy dużym supermarkecie. Dobry efekt udało nam się uzyskać poprzez dalsze rozwijanie asset’ów detalizujących urbanistykę miejską. Nasze ulice posiadają już znaki drogowe – stojące i poziome, przystanki autobusowe, wiaty itp. Urozmaicamy ciągle zieleń wysoką i niską. Wprowadzamy banery reklamujące prezentującą daną inwestycję firmę deweloperską.

Istotnym elementem zlecenia było także połączenie interaktywnej makiety z możliwością przeprowadzenia wirtualnego spaceru po jednym z mieszkań.

Informacje podstawowe

Klient: APM Development

Inwestycja: Apartamenty Nowe Bemowo

Adres: ul. Czakowa, Warszawa

Lokalizacja inwestycji

Technologie

Interaktywna makieta 3D

Nasza aplikacja jest dostosowana do urządzeń typu tablet oraz stoły interaktywne działające na systemie Windows 10. Tworzone narzędzie jest zoptymalizowane pod zwykłe komputery biurowe.

Unreal Engine

Silnik 3D, który umożliwia projektowanie fotorealistycznych obiektów, postaci i miejsc. Użytkownik wprowadzony do świata stworzonego w tym silniku będzie miał niezwykłe wrażenie realizmu.

Samsung Gear VR

Najlepszy mobilny zestaw do wirtualnej rzeczywistości. Okulary do wyświetlania obrazu wykorzystują umieszczony w nich smartfon Samsunga. Dzięki temu, to rozwiązanie jest niezastąpione przy potrzebie mobilnego wykorzystywania technologii wirtualnej.

Zdjęcia