Ritmo Park HOMER

Opis

Sprzedaż nieruchomości jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Dla naszego Klienta PCG z Wrocławia przygotowaliśmy pełne rozwiązanie dla wsparcia sprzedaży nieruchomości – HOMER. Wdrożenie obejmowało przygotowanie aplikacji dla stołu interaktywnego 43″ w systemie Windows, aplikacji na tablety Samsung oraz iPad Air2. Każda z aplikacji prezentująca wirtualną inwestycję łączyła się z zestawami GearVR tak by sprzedawcy PCG mogli zaprezentować swoim klientom swobodny spacer po inwestycji, która dopiero przechodziła proces oczyszczania terenu.

Efekt naszego zaangażowania i samej aplikacji został doceniony na tyle, że kolejne inwestycje również zostały nam przekazane do realizacji w aplikacji HOMER.

Informacje podstawowe

Klient: PCG

Inwestycja: Ritmo Park

Adres: Al. Śliwowa, Wrocław

Lokalizacja inwestycji

Technologie

Samsung Gear VR

Najlepszy mobilny zestaw do wirtualnej rzeczywistości. Okulary do wyświetlania obrazu wykorzystują umieszczony w nich smartfon Samsunga. Dzięki temu, to rozwiązanie jest niezastąpione przy potrzebie mobilnego wykorzystywania technologii wirtualnej.

Unreal Engine

Silnik 3D, który umożliwia projektowanie fotorealistycznych obiektów, postaci i miejsc. Użytkownik wprowadzony do świata stworzonego w tym silniku będzie miał niezwykłe wrażenie realizmu.

Lidar (fotogrametria)

Jedna z najnowocześniejszych technik przeniesienia świata rzeczywistego do wirtualnej przestrzeni. Urządzenia typu Lidar laserowo skanują obiekty z bardzo wysoką dokładnością.

Zdjęcia

Video