PB START – Osiedle Enklawa Rodzinna

Opis

W chwili realizacji jest to pierwsza nasz realizacja na obszarze Krakowa.

Projekt obejmuje pełną, szeroko-planową wersję makiety inwestycji i miasta. Dodatkowo, zarówno w podłoże makiety urbanistycznej, jak i już w obrębie samego projektu zagospodarowania terenu wchodzą zagadnienia silnej niwelacji. Na potrzeby jej  dokładnego odtworzenia nabyliśmy numeryczne modele terenu pod postacią laserowo-radarowych chmur danych wysokościowych, które po dalszej obróbce zamieniane są na model 3D użytego podłoża miasta Kraków i samej inwestycji.

Osiedle zawiera kilkaset mieszkań. Wynikające z tego trudności optymalizacyjne jakie udało nam się tutaj pokonać czynią nasz flagowy produkt – HOMER – uniwersalnym narzędziem sprzedażowym dla praktycznie każdej, dowolnie dużej inwestycji.

Informacje podstawowe

Klient: PB START

Inwestycja: Osiedle Enklawa Rodzinna

Lokalizacja: ul. Kordiana, Kraków

Lokalizacja inwestycji

Technologie

Interaktywna makieta 3D

Nasza aplikacja jest dostosowana do urządzeń typu tablet oraz stoły interaktywne działające na systemie Windows 10. Tworzone narzędzie jest zoptymalizowane pod zwykłe komputery biurowe.

Unreal Engine

Silnik 3D, który umożliwia projektowanie fotorealistycznych obiektów, postaci i miejsc. Użytkownik wprowadzony do świata stworzonego w tym silniku będzie miał niezwykłe wrażenie realizmu.

Zdjęcia