INCEPTI – Osiedle Kaszmirowe

Opis

Interaktywna makieta 3D dla naszego Klienta – firmy INCEPTI obejmuje inwestycję na wrocławskich Maślicach i składa się z zespołu kilkunastu domów dwurodzinnych.

Nowością dla nas było przejście od wielomieszkaniowej zabudowy blokowej do punktowej zabudowy jednorodzinnej. Dlatego położyliśmy tutaj większy nacisk na lepsze odtworzenie planu zagospodarowania terenu osiedla, co w połączeniu z bogatymi w detale modelami domów zaowocowało powstaniem wyjątkowo atrakcyjnej makiety. Efekt ten wzmacnia dodatkowo rekonstrukcja otaczającego miasta uzupełniona o informacje na temat punktów użyteczności publicznej (POI).

Pomimo trudnego zadania optymalizacji produkt dla INCEPTI sprawdza się również w wersji na urządzenia mobilne.

Ambitnym zadaniem było dla nas także stworzenie pod wirtualną rzeczywistość swobodnego spaceru po całym domu, zamiast po jednopoziomowym mieszkaniu.

Informacje podstawowe

Klient: INCEPTI

Inwestycja: Osiedle Kaszmirowe

Adres: ul. Kozia, Wrocław

Lokalizacja inwestycji

Technologie

Interaktywna makieta 3D

Nasza aplikacja jest dostosowana do urządzeń typu tablet oraz stoły interaktywne działające na systemie Windows 10. Tworzone narzędzie jest zoptymalizowane pod zwykłe komputery biurowe.

Samsung Gear VR

Najlepszy mobilny zestaw do wirtualnej rzeczywistości. Okulary do wyświetlania obrazu wykorzystują umieszczony w nich smartfon Samsunga. Dzięki temu, to rozwiązanie jest niezastąpione przy potrzebie mobilnego wykorzystywania technologii wirtualnej.

Unreal Engine

Silnik 3D, który umożliwia projektowanie fotorealistycznych obiektów, postaci i miejsc. Użytkownik wprowadzony do świata stworzonego w tym silniku będzie miał niezwykłe wrażenie realizmu.

Zdjęcia