HOMER interaktywna makieta VR

Opis

HOMER to wyjątkowa realizacja, która łączy ze sobą wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości oraz interaktywnej makiety. Zbudowaliśmy narzędzie, które zapoczątkowała rewolucje w sprzedaży nieruchomości. Połączenie tych rozwiązań tworzy idealne narzędzie do prezentacji inwestycji na targach i w biurach sprzedaży. Klient może najpierw obejrzeć całe osiedle i jego otoczenia na dużym dotykowym ekranie, a następnie wybrać mieszkanie i przenieść się do podglądu mieszkania w trybie VR.

Elementem, który nas wyróżnia spośród konkurencji to zastosowanie tanich i przenośnych urządzeń GearVR wraz z tabletami z systemami Android, Windows oraz iOS.

Technologie

Samsung Gear VR

Najlepszy mobilny zestaw do wirtualnej rzeczywistości. Okulary do wyświetlania obrazu wykorzystują umieszczony w nich smartfon Samsunga. Dzięki temu, to rozwiązanie jest niezastąpione przy potrzebie mobilnego wykorzystywania technologii wirtualnej.

Unreal Engine

Silnik 3D, który umożliwia projektowanie fotorealistycznych obiektów, postaci i miejsc. Użytkownik wprowadzony do świata stworzonego w tym silniku będzie miał niezwykłe wrażenie realizmu.

Zdjęcia