Blockpol Nowe Żerniki Interaktywna Makieta 3D

Opis

Aplikacja HOMER to wyjątkowe wsparcie sprzedaży nieruchomości. Dla firmy BLOCKPOL przygotowaliśmy pełne wdrożenie na platformy Windows oraz Android. Stół interaktywny został zsynchronizowany z aplikacją wirtualnej rzeczywistości prezentującej wnętrza nowej inwestycji INSPIRACJA.

Realizacja obejmowała zbudowanie pełnej makiety miasta o powierzchni ponad 100km2. Dodatkowo przedstawiono nowo powstającą infrastrukturę nowego wrocławskiego osiedla Nowe Żerniki często nazywanego WuWA2.

Elementem, który nas wyróżnia spośród konkurencji to zastosowanie tanich i przenośnych urządzeń GearVR wraz z tabletami z systemami Android, Windows oraz iOS.

Informacje podstawowe

Klient: BLOCKPOL

Inwestycja: Osiedle Inspiracja

Adres: Nowe Żerniki, Wrocław

Lokalizacja inwestycji

Technologie

Samsung Gear VR

Najlepszy mobilny zestaw do wirtualnej rzeczywistości. Okulary do wyświetlania obrazu wykorzystują umieszczony w nich smartfon Samsunga. Dzięki temu, to rozwiązanie jest niezastąpione przy potrzebie mobilnego wykorzystywania technologii wirtualnej.

Unreal Engine

Silnik 3D, który umożliwia projektowanie fotorealistycznych obiektów, postaci i miejsc. Użytkownik wprowadzony do świata stworzonego w tym silniku będzie miał niezwykłe wrażenie realizmu.

Interaktywna makieta 3D

Nasza aplikacja jest dostosowana do urządzeń typu tablet oraz stoły interaktywne działające na systemie Windows 10. Tworzone narzędzie jest zoptymalizowane pod zwykłe komputery biurowe.

Zdjęcia