Kariera

Programista silnika Unreal Engine 4

Opis stanowiska:

  • tworzenie, utrzymanie oraz testowanie kodu UE4,
  • profilowanie i optymalizacja istniejącego już kodu,
  • stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Wymagania:

  • znajomość blueprintów oraz umiejętność wykorzystania ich do oskryptowania rozgrywki w Unreal Engine 4
  • wiedza o programistycznej warstwie Unreal Engine 4 – sprawne dołączanie własnego kodu, zewnętrznych bibliotek i niestandardowych urządzeń
  • obeznanie z metodami komunikacji silnika gry z innymi elementami systemu, aplikacjami zewnętrznymi
  • znajomość C++ oraz matematyki 3D

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusów powiązany z wynikami pracy,
  • pracę przy ciekawych projektach,
  • perspektywy rozwoju zawodowego,
  • szkolenia i uczestniczenie w międzynarodowych targach i konferencjach,

Oczekiwane umiejętności

Projektowanie i programowanie w językach C / C++ 80%
80%
Optymalizacja kodu / Debugowanie 90%
90%
Znajomość Unreal Engine 4 40%
40%
Obsługa narzędzi do kontroli wersji 70%
70%
Znajomość Blueprintów 90%
90%

Grafik 3D - Praktyki/Staż

U nas będziesz:

  • rozwijał się jako grafik przy innowacyjnych przedsięwzięciach w doświadczonych zespołach projektowych

Z nami zyskasz:

  • płatny staż w dynamicznej, innowacyjnej  firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową
  • współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju
  • możliwość kontynuacji współpracy

Znajomość modelowania obiektów 3D low-poly / mid-poly 90%
90%
Umiejętność tworzenia siatek UV 60%
60%
Umiejętność tworzenia tekstur / materiałów 60%
60%
Dobra organizacja pracy, inicjatywa oraz zaangażowanie 100%
100%

Dołącz do nas i twórz przyszłość.